Shellac® CND®

péče o přírodní nehty

Shellac™je jedinečný. Shellac™ od firmy CND se nanáší jako lak. Nosí se jako gel a odstraňuje se speciálními odstraňovacími polštářky - žádné pilování, žádné broušení, žádné poškození nehtů!

CND Shellac™ je jedinečný.
CND Shellac™ je jen jeden.
CND Shellac™ patentovaná technologie.
CND Shellac™ je správnou volbou pro ty zákaznice, které vyhledávají co nejšetrnější úpravu přírodních nehtů bez jejich poškození.
CND Shellacnávrat k lakování a kráse přírodních nehtů. 

    CND® PLEXIGELL®

Modeláž nehtů


CND™PLEXIGEL "ALL-IN-ONE" - PRODLOUŽENÍ přírodních nehtů. Snadno naneseme na přírodní nehet /žádné pilování přírodního nehtu/. Snadno odstraníme jako u Shellacu™ /rozpustíme speciálním rozpouštědlem, již nepilujeme/, výjimečná výdrž, bez pilování přírodního nehtu, zkrášlí, zpevní a prodlouží každý nehet. Plexigel se aplikuje na šablony nebo tipy, podle kvality přírodního nehtu. 


CND™ PLEXIGEL - VYLEPŠENÝ GELOVÝ SYSTÉM PRO BEZCHYBNĚ VYPADAJÍCÍ NEHTY - MODELACE PŘÍMO ŠTĚTCEM Z LAHVIČKY!


Společnost CND, světový lídr v profesionálních nehtových produktech a službách, představuje nové prémiové řešení pro zdokonalení nehtů, unikátní gelový systém, CND™ PLEXIGEL. Po představení CND™ SHELLAC™, profesionální gel lakové služby, která byla revolucí v nehtovém průmyslu v roce 2010, přichází značka CND s unikátním gelovým systémem "ALL-IN-ONE".


Existuje mnoho problémů, kterým zákaznice čelí. Pokud jde o vzhled nehtů, mezi nejčastější problémy patří ulomené, natržené, odštípnuté nebo ploché nehty. Častokrát je potřeba opravit pouze jeden, dva nehty. Co může být pro zákaznici víc frustrující než ulomený nehet a pocit, že musí všechny zkrátit a nastavit modelací? Nyní, se CND™ PLEXIGEL, už nemusí! Běžné problémy s nehty lze řešit s lehkostí.

  • Žádná zdlouhavá modelace.
  • Žádné kelímky s gely.
  • Žádné mísení materiálu.
  • Žádný nepořádek.

Technologie PLEXIGEL je navržena pro všestranné a pohodlné řešení na jakýkoliv problém s nehty. CND™ PLEXIGEL poskytuje 3+ týdny nošení s pevností a délkou za minimální čas strávený v salonu.

Pedikúra MAVEX

CALLUSPEELING® - pedikúra


CALLUSPEELING® je jemné a příjemné ošetření, které dodává nohám nový lesk a mimořádnou jemnost. Kompletně odstraní tvrdou popraskanou a mozolnatou kůži. Tato procedura je zcela bez přístrojová, bez použití žilet, skalpelu ani frézek, proto představuje zabránění jakéhokoliv rizika krvácení. Celá procedura trvá cca 1hod. 

CALLUSPEELING® trvá 15 minut, poté následuje masáž krémy od firmy MAVEX. Složení těchto krémů představuje synergický komplex extraktů bylin a rostlin ze Švýcarských Alp, např. hořec, borůvky, jedle a zakapsulovaná voda ledovce v liposomech. Celá mimořádná síla švýcarské přírody a hor je zachycena v úžasně jemném ošetření, které hojí a chrání. Zároveň dodává nohám úžasnou svěžest, lehkost a hluboký pocit blaha. 

Produkty MAVEX neobsahují parabeny, formaldehyd, přidané konzervanty nebo parafín. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vyráběny s naprostým respektem k životnímu prostředí a přírodě. V souladu s přísnými standardy kvality. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány. Jejich obzvláště čisté složení a absence chemických přísad z nich dělá produkty, které jsou vhodné pro všechny typy pokožky.

Funkce 6 v 1

🦶Díky síle formule léčivých rostlin je CALLUSPEELING #VEGETAL® mimořádně jemný a bezkonkurenčně účinný a provádí 6 silných přírodních funkcí:

• KERATOLYTICKÁ FUNKCE: Za pouhých 15 minut jemně odstraní popraskanou, tvrdou a mozolnatou pokožku.

• HOJIVÁ FUNKCE: Stimuluje reepitelizaci a hojení trhlin.

• HYDRATAČNÍ FUNKCE: Účinně změkčuje, hydratuje a stimuluje regeneraci buněk epidermis.

• OSVĚŽUJÍCÍ FUNKCE: Poskytuje okamžitou osvěžující úlevu a stimuluje mikrocirkulaci.

• FUNKCE SANITIZACE: Má antibakteriální, antifungální a antivirový účinek.

• FUNKCE DEODERACE: Absorbuje nepříjemné pachy z pokožky a dává nohám příjemnou přírodní vůni bylin.

Ošetření léčivými bylinami

• TŘEZALKA TEČKOVANÁ: Má silný hojivý, protizánětlivý a dezinfekční účinek. Četné klinické a dermatologické studie prokazují jeho velkou účinnost při léčbě boláků, popálenin a vředů.

• MELALEUCA ALTERNIFOLIA (KAJEPUT STŘÍDAVOLISTÝ): Má účinný antibakteriální, antifungální a antivirový účinek. Je to výjimečné přírodní antimykotikum a výjimečný léčitel.

• VLAŠTOVIČNÍK: Je bohatý na alkaloidy a proteolytické enzymy, které mu dodávají silný keratolytický a žíravý účinek, který je schopen rychle a účinně eliminovat mozoly a veruky.

• THUYA: Má antibakteriální, žíravé a virostatické vlastnosti schopné mimořádně účinně eliminovat mozoly, veruky a bradavice.

• ČESNEK: V péči o nohy je oceňován pro své keratolytické, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Je velmi efektivní na mozoly a veruky.

• MÁTA PEPRNÁ: Díky přítomnosti mentolu poskytuje okamžitou osvěžující úlevu a stimuluje mikrocirkulaci. Má osvěžující, tlumící a čistící vlastnosti.

• UREA: Podporuje oddělení odumřelých povrchových buněk, s vynikajícím keratolytickým účinkem. Regeneruje stratum corneum a účinně obnovuje "bariérovou" funkci pokožky. Udržuje pokožku měkkou a hydratovanou.

• GLYCERIN: Glycerin rostlinného původu má změkčující a zvlhčující účinek, chrání pokožku před vysycháním a podporuje regeneraci buněk epidermis.

• CHLOROFYL: Extrakt z rostlinných listů účinně absorbuje nepříjemné pachy z pokožky.

• HYDROXID SODNÝ: Je to alkalická anorganická sloučenina odvozená ze soli. Má schopnost změkčit stratum corneum a stimulovat odstranění mozolů.